Informacja dla Rodziców ósmoklasistów

Ósmoklasiści i Rodzice ósmoklasistów!

Bardzo proszę o zapoznanie się z poniższą informacją.

Drodzy uczniowie,

w najbliższym czasie będziecie dokonywać jednego z ważniejszych wyborów w Waszym życiu – wyboru szkoły ponadpodstawowej. Jest to decyzja, która może znacząco wpłynąć na  Waszą przyszłość edukacyjno-zawodową.

Ufam, że przemyślany, choć trudny wybór dalszej ścieżki kształcenia w przyszłości umożliwi Wam realizację życiowych planów.

Drodzy Rodzice,

serdecznie zachęcam Państwa i Państwa dzieci, dozapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych
w regionie łódzkim.

Informator zawiera ofertę szkół ogólnokształcących, techników, szkół branżowych oraz szkół policealnych przygotowujących do konkretnego zawodu.

Proponuje również zajrzeć w poniższe linki, w których znajdziecie Państwo ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych w Łęczycy.