Strona 3

W dniu 22.01.2016 r. w naszej szkole dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III gościły swoich dziadków. Powodem przybycia tak zacnych gości była uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczniowie zaprezentowali krótką inscenizację, śpiewali piosenki, tańczyli poleczkę oraz złożyli życzenia na każdą literę alfabetu. Zaproszeni goście przybyli w bardzo licznej grupie, gdyż każdy bez wyjątku chciał zobaczyć popisy artystyczne swoich wnuków. Na uroczystość przybyli, także inni członkowie rodziny występujących dzieci. Występy sprawiły wielką radość dziadkom i babciom co można było zauważyć na ich twarzach . Po występach słowno – muzycznych dzieci podarowały swoim dziadkom laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.