Ważniejsze wydarzenia z życia przedszkolaków - rok szkolny 2009/2010

Od początku roku szkolnego staramy się dotrzymać kroku naszym starszym kolegom i koleżankom, dlatego też bierzemy aktywny udział we wszystkich organizowanych uroczystościach i akcjach.

W połowie września wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej Akcji „Sprzątanie Świata". Naszym zadaniem było posprzątanie boiska szkolnego.

Pod koniec września my - dziewczynki wraz z naszą Panią i niektórymi mamami zrobiłyśmy chłopcom miłą niespodziankę z okazji ich święta - Dnia Chłopca.  Myślimy, że drobne podarunki, jakimi ich obdarowałyśmy były powodem do radości.

Nasz pierwszy publiczny występ - niespodzianka dla Pani Dyrektor, wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany grudzień i upragniona wizyta Św. Mikołaja. Byliśmy niezwykle przejęci. Przygotowaliśmy dla naszego miłego gościa niespodziankę - piosenkę p.t. „Przyjedź do nas Mikołaju", a w zamian za to otrzymaliśmy piękne prezenty. DZIĘKUJEMY. Słowa podziękowania należą się też naszym mamom, które przygotowały dla nas przepyszny poczęstunek.

Tuż przed Świętami - 17 grudnia 2009r. - wraz z uczniami kl. I uczestniczyliśmy w spotkaniu z przedstawicielami Koła Łowieckiego nr 2 „Łowiec" z Łodzi. Poprowadzili oni dla nas niezwykle ciekawe zajęcia na temat różnych zwierząt, poznaliśmy wiele ciekawostek o zwierzętach oraz ich wygląd na prezentowanych planszach. Panowie przygotowali dla nas ciekawy konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami.

20 stycznia 2010r. w Szkole Podstawowej w Chorkach odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek Szkół Gminy Grabów.

Oddział przedszkolny reprezentowała Natalia Sokołowska, która zaśpiewała kolędę „Dzisiaj w Betlejem".

Zajęła zaszczytne II miejsce.

Gratulujemy Natalko - jesteśmy z Ciebie dumni!!!

8 marca nasi panowie sprawili nam miłą niespodziankę, składając życzenia i wręczając upominki z okazji DNIA KOBIET.

DZIĘKUJEMY!!!

Wreszcie zawitała do nas wiosna. Skłoniło nas to do wyjścia na łono natury. Uwieczniliśmy to na zdjęciach. Zobaczcie sami!!!

Wszystko co dobre szybko sie kończy...

Przed nami wakacje, a we wrześniu jesteśmy już dumnymi pierwszakami:)