Andrzejki

Już od samego rana w naszej szkole zapanował magiczny nastrój. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali chwili prawdy: co przyniesie przyszłość, jakie niespodzianki, przygody i wyzwania będą naszym udziałem no i kogo ugodzi strzała Amora???? Wszakże w ten niezwykły, pełen czarnej magii dzień wszystko jest możliwe.... Odpowiedzi na nurtujące nas pytania postanowiliśmy poszukać w salonie wróżb, gdzie słynni wróżbici z wielkim zaangażowaniem zdradzali tajniki naszej przyszłości. Pomagały im w tym tajemnicze rekwizyty... a wszystko po to by z jak największa precyzją odczytać imię naszego wybranka, rozszyfrować jego osobowość i charakterek. Z wypiekami na twarzy śledziliśmy poczynania wróżbitów, a dla wielu z nas los uchylił rąbka tajemnicy... .teraz nie pozostaje nam już nic innego jak tylko rozglądać się uważnie by nie przegapić żadnej Krystyny czy Wiesława czekających na nas za rogiem)).....
Nad całością czuwał samorząd szkolny w składzie:Mateusz Bartniak, Dominik Malinowski, Małgorzata Wójkowska, Monika Miedzińska pod opieką p. Ilony Kukuły i Katarzyny Niedomagała.