Stowarzyszenie "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"

Dnia 22 maja 2010 roku w Krajowym Rejestrze Sądowym zostało zarejestrowane Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość" w Kadzidłowej, którego głównym celem jest integracja mieszkańców oraz sympatyków Kadzidłowej i okolic.

W skład zarządu organizacji wchodzą:

• Prezes - Pani Ilona Niewiadomska,

• Wiceprezes - Pani Justyna Piotrowska,

• Sekretarz - Pani Monika Malanowicz,

• Skarbnik - Pani Anna Czarnocińska.

W skład komisji rewizyjnej wchodzą:

• Przewodnicząca - Pani Marlena Stasiak,

• Sekretarz - Pani Bożena Wójkowska,

• Członek - Pani Urszula Sierakowska.

Link do Facebooka Stowarzyszenia: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Razem-w-Przyszłość

Aktualności:

Lipiec - sierpień 2021 r. „Otwieramy drzwi świetlicy – wakacje na sportowo” - organizacja zajęć sportowych w świetlicy wiejskiej w Kadzidłowej dla uczniów Szkoły Podstawowej w Kadzidłowej i młodzieży do lat 18 z naszej miejscowości w ramach Wojewódzkiego Programu Mikrograntów na rzecz walki z COVID-19 finansowanego ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Łódzkiego.

Dokumentacja do pobrania - zgłoszenie i regulamin projektu

Kalendarium wydarzeń:

2020 r. Realizacja projektu pn. „Kadzidłowa na teatr młodych gotowa” zgłoszonego do Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Równać Szanse. Więcej na naszym Facebooku...

* * *

2 września 2012 r. Stowarzyszenie zajęło I miejsce w konkursie kulinarnym organizowanym podczas Dożynek Gminnych i Dnia Cebulowego w Grabowie.

* * *

1 lipca 2012 r. podczas "Sobótki świętojańskiej" w Drugim Gminnym Przeglądzie Kuchni Regionalnej Stowarzyszenie "Razem w Przyszłość" zajęło III miejsce.

* * *

26 czerwca 2011 r.  Stowarzyszenie "Razem w Przyszłość"  zajęło   II  miejsce w Pierwszym Gminnym Przeglądzie Kuchni Regionalnej organizowanym  podczas  "Sobótki  świętojańskiej" w Starej Sobótce.