IV Spotkania Rodzinne - 1 czerwca 2011r.

1 czerwca 2011 r. świętowaliśmy IV Spotkania Rodzinne. To uroczystość dedykowana całej rodzinie.

Swoja obecnością w tym dniu zaszczycili nas mili goście:

• p. Ryszard Kostrzewski - Wójt Gminy Grabów,
  • p. Józef Drozdowski - Radny Gminy Grabów ,
  • p. Anna Woźniak - pracownik Urzędu Gminy w Grabowie,
  • ks. Bartłomiej Szost - proboszcz parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Rdutowie.

Pomimo dającego się we znaki upału dzień minął bardzo sympatycznie. Uczniowie pod okiem p. Moniki Malanowicz wystąpili w przedstawieniu p.t. „Kilka słów o rodzinie."

Powitaliśmy dzieci, które od 1 września 2011r. będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego naszej szkoły.

Dzieci oraz rodzice mogli wziąć udział w wielu konkursach, a były to: BALONIKOWE RODZINKI, ŁAMAŃCE JĘZYKOWE, SAKIEWKA, ŁAŃCUCH PRZYJAŹNI i wiele innych.

Rada Rodziców pod przewodnictwem p. Małgorzaty Kasprowicz przygotowała dla wszystkich smaczne niespodzianki, a dodatkową atrakcją była możliwość przejażdżki konnej.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom" mieliśmy możliwość wysłuchania wiersza Jana Brzechwy p.t. „Stonoga". Wiersz przeczytał ks. Bartłomiej Szost.

Wszyscy zebrani mieli także możliwość wykazać się umiejętnościami tanecznymi w integracyjnym tańcu belgijskim, którego kroki zaprezentowała p. Ilona Kukuła.

Do zobaczenia za rok na V Spotkaniach Rodzinnych.