Ogólnopolski Dzień Szkoły bez Przemocy - 6 czerwca 2011r.

Już od pięciu lat nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Programie „Szkoła bez przemocy".

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Programu brzmi „Rodzice są z nami", w związku z tym dnia 6 czerwca, który jest Szkolnym Dniem Szkoły bez Przemocy, drzwi naszej szkoły były szeroko otwarte dla wszystkich rodziców.

Uczniowie obejrzeli film podsumowujący 5 lat akcji oraz prezentację multimedialną, będącą przypomnieniem szkolnych obchodów tego dnia w poprzednich latach.

Następnie młodsi uczniowie wykonali plakaty p.t. RODZICE MOICH MARZEŃ , a starsi opracowali SZKOLNY SYSTEM PRZECIWDZIAŁANIA AGRESJI I PRZEMOCY oraz DEKALOG WZOROWEGO RODZICA - poradnik dla rodziców jak radzić sobie z sytuacją agresji i przemocy.