XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2012

8 stycznia 2012 roku już XX raz zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Gminny finał tej akcji odbył się na pl. Tadeusza Kościuszki w Grabowie.  Nasza szkoła tradycyjnie, jak każdego roku włączyła się w tą akcję. Na kilka dni przed finałem uczniowie pod kierunkiem p. Edyty Pawłowskiej przygotowali gwiazdki, choinki              i bałwanki do dekoracji sceny. Kilka uczennic przyniosło maskotki, które podczas finału można było wygrać w kole fortuny i tym samym wspomóc WOŚP. Wolontariuszami w tym roku byli: p. Dyrektor Danuta Niewiadomska, p. Marlena Stasiak, p. Edyta Pawłowska, p. Ilona Kukuła oraz p. Magdalena Czarnocińska oraz uczniowie: Patrycja Prażanowska, Zuzanna Pabin, Dominik Wilczyński, Klaudia Woźniak oraz ich pomocnicy Marlena Woźniak i Kamil Ostrowski.

W części artystycznej naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Pabin, Michał Sokołowski oraz Michał Budniak. Dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za poświęcony czas i dowiezienie dzieci do Grabowa:)

Podsumowaniem XX finału było oprócz światełka do nieba kosztowanie przepysznych tortów, przygotowanych przez wszystkie szkoły.