Nasze sukcesy

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze sukcesy

 

SUKCESY SZKOŁY / UCZNIÓW W KONKURSACH, OLIMPIADACH 2014/2015

 

L. p.

Nazwa konkursu

Rodzaj konkursu

Organizator konkursu

Termin konkursu

Laureaci

i nagrody

1

Gminny konkurs „Gmina Grabów w twoim obiektywie”

Fotograficzny

Gmina Grabów

Maj 2015

III miejsce – Natalia Prusińska

Wyróżnienie: Kaja Grzelak

2

Powiatowy konkurs plastyczny „Nasi domowi prądożercy”

Plastyczny

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

 

 

 

 

Wyróżnienie: Natalia Sokołowska

 

 3

Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym o Mistrzostwo Powiatu Łęczyckiego Szkół Podstawowych w kategorii chłopców

Sportowy

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mazewie

16 stycznia 2015r.

Drużyna w składzie:

Sebastian Augustowski

Szymon Nowak

III miejsce

 

 4

Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym o Mistrzostwo Powiatu Łęczyckiego Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt

Sportowy

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mazewie

16 stycznia 2015r.

Drużyna w składzie:

Malwina Malinowska

Milena Woźniak

II miejsce

 

 5

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Wiedza o straży pożarnej

SP Kadzidłowa

Etap szkolny

marzec 2015r.

Dawid Krzysztof Czarnociński,

Natalia Prusińska,

Grzegorz Henryk Królikowski

 

 6

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Wiedza o straży pożarnej

SP Grabów

Etap Gminny

marzec 2015r.

 II miejsce: Grzegorz Henryk Królikowski

 7

„Międzyszkolny konkurs wiedzy łowieckiej o Puchar Zarządu Koła Łowieckiego nr 2 Łowiec w Łodzi”

Wiedza przyrodnicza

 SP Stara Sobótka

maj 2015

Dawid Krzysztof Czarnociński,

Natalia Prusińska,

Grzegorz Henryk Królikowski

II miejsce,

 

 8

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Spelling Bee”

Językowy

SP Chorki

15.06.2015

Wiktor Pawłowski IV miejsce

Zuzanna Zielińska V miejsce

 

 9

Powiatowy Turniej Szkolnych Drużyn Rycerskich w Łęczycy

 

Łęczyca

maj 2015r.

IV miejsce drużyna w składzie:

Łukasz Żebrowski,

Rafał Sęczkowski,

Damian Wojewoda,

 Mateusz Jaśkiewicz,

 Maciej Stańczyk,

Dawid Czarnociński,

 Szymon Nowak,

 Grzegorz Królikowski,

 Miłosz Urbaniak,

 Sebastian Augustowski

 10

Szkolny konkurs matematyczny „Jestem szkolnym komputerem”

Matematyczny

SP Kadzidłowa

Cały rok

I miejsce - Miłosz Szymon Urbaniak -kl. VI

II  miejsce - Szymon Nowak - kl VI

III  miejsce - Dawid Krzysztof Czarnociński kl. VI

 

 11

Mistrz klawiatury

Komputerowy

SP Kadzidłowa

Cały rok

I miejsce - Maciej Stańczyk

II miejsce - Dawid Krzysztof Czarnociński

III miejsce - Sebastian Augustowski

 

12

 

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

kategoria dziewczęta

 

Sportowy

SP Kadzidłowa

Cały rok

I miejsce - Nikola Grzelak

II miejsce - Kaja Grzelak

III miejsce - Aneta Walaszczak

 

 

 13

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

kategoria chłopcy

 

Sportowy

SP Kadzidłowa

Cały rok

I miejsce - Sebastian Augustowski

II miejsce - Mateusz Jaśkiewicz

III miejsce - Maciej Stańczyk

 

14

Szkolny konkurs na najładniejsze przebranie wiosenne

 

SP Kadzidłowa

marzec2015r.

Klasy młodsze:

 

I miejsce – Julia Hofman kl. „0”,

II miejsce – Dorota Bielawska i Adam Węgelnik 3-4 latki

III miejsce – Alicja Dębowska– kl. I

         

Klasy starsze:

 

I miejsce Martyna Plichta kl. V

 

 

 

 








SUKCESY SZKOŁY / UCZNIÓW W KONKURSACH, OLIMPIADACH 2013/2014

L. p.

Nazwa konkursu

Rodzaj konkursu

Organizator konkursu

Termin konkursu

Laureaci

i nagrody

 

 

Ogólnopolski konkurs „List do ojca”

Literacki

Senator RP Przemysław Błaszczyk

Listopad 2013

Wyróżnienie: Dawid Czarnociński

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Wiedza o straży pożarnej

SP Kadzidłowa

Etap szkolny

14.03.2014r.

I miejsce Dawid Czarnociński

II miejsce Grzegorz Królikowski

III miejsce Dominik Jaśkiewicz

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Wiedza o straży pożarnej

SP Grabów

18.03.2014

Za zajęcie III miejsca: Grzegorz Królikowski

 

 

Gminny Turniej BRD

Wiedzy o ruchu drogowym

SP Grabów

7.04.2014

II miejsce: drużyna w składzie: Kaja Grzelak, Natalia Prusińska, Mateusz Stęplewski, Łukasz Żebrowski

 

 

V Bieg Katyński

Sportowy

SP Wólka Czepowa

30.04.2014

Za zajęcie II miejsce w kategorii dziewczęta rocznik 2002                      Malwina Malinowska

 

 

„Międzyszkolny konkurs wiedzy łowieckiej o Puchar Zarządu Koła Łowieckiego nr 2 Łowiec w Łodzi”

Wiedza przyrodnicza

 SP Stara Sobótka

15.05.2014 r.

Za zajecie III miejsca: drużyna w składzie: Malwina Malinowska, Grzegorz Królikowski, Zuzanna Pabin

 

 

Ogólnopolski konkurs „Moja Polska                          w 2050 roku”

Plastyczny

Senator RP Przemysław Błaszczyk

1.06.2014

Wyróżnienie                                    Magdalena Walaszczak kl. III

 

Literacki

Wyróżnienie                                  Marcelina Malinowska kl. VI

 

V Turniej Three – Football o Puchar Prezesa SPSK

Sportowy

SP Wólka Czepowa

16.06.2014

Za zajęcie III miejsca-drużyna w składzie: Sebastian Augustowski, Michał Sęczkowski, Dominik Wilczyński Dominik, Jaśkiewicz, Karol Chyliński, Kamil Ostrowski, Damian Wojewoda, Mateusz Stęplewski, Maciej Stańczyk, Mateusz Jaśkiewicz, Rafał Sęczkowski, Szymon Nowak

 

 

VIII Turniej Szkolnych Drużyn Rycerskich w Łęczycy

 

 

 

III miejsce drużyna w składzie: Marcelina Malinowska, Zuzanna Pabin, Michał Sęczkowski, Damian Wojewoda,Mateusz Steplewski, Dawid   Czarnociński,Szymon  Nowak,Grzegorz Królikowski,Miłosz Urbaniak,Sebastian Augustowski,

 

 

Szkolny konkurs matematyczny „Jestem szkolnym komputerem”

Matematyczny

SP Kadzidłowa

Cały rok

I  miejsce Marcelina Malinowska ,II miejsce Miłosz Urbaniak, III miejsce Kamil Ostrowski.

 

 

Działalność szkoły/ placówki

 

Na rzecz najbliższego środowiska

Na rzecz środowiska lokalnego

Na rzecz kraju

Dzień Jesieni

Szkolna Wigilia -spotkanie opłatkowe dla rodziców                          i partnerów szkoły

Udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Ślubowanie klasy I

VI Spotkania Rodzinne

Udział w akcji „Sprzątanie świata”.

Święto Niepodległości

Udział w VII Jarmarku  Benedykta Polaka na zamku  w Łęczycy

Sprzedaż kalendarzyków i świec bożonarodzeniowych z przeznaczeniem funduszy na fundację „Serce – na pomoc chorym i potrzebującym dzieciom

Zabawa andrzejkowa

Akcja zbierania nakrętek na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stemplewie

Góra grosza

Zabawa choinkowa

 

 

Święto Konstytucji  3 Maja

 

Ogólnopolska Akcja promująca zdrowe odżywianie „Śniadanie daje moc.”

Powitanie wiosny

 

 

„Pamięci Jana Pawła II”

 

Cała Polska czyta dzieciom

Dzień Chłopca

 

 

Dzień Kobiet

 

 

Walentynki

 

 

Ratujemy i Uczymy Ratować – zajęcia przeprowadzone w klasach I

 

 

 



SUKCESY SZKOŁY / UCZNIÓW W KONKURSACH, OLIMPIADACH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

L. p.

Nazwa konkursu

Rodzaj konkursu

Organizator konkursu

Termin konkursu

Laureaci

i nagrody

1

Konkurs kolęd i pastorałek szkół Gminy Grabów

muzyczny

SP Chorki

16 styczeń 2013

Za zajęcie II miejsca w kategorii klas IV -VI – Zuzanna Pabin, Marcelina Malinowska

Wyróżnienie w kategorii klas I- III – Zuzanna Zielińska, Paulina Budniak

Za zajęcie II miejsca w kategorii klas 0 – Wiktoria Stańczyk

2

Rok 2013 – rokiem Juliana Tuwima. Gminny konkurs

recytatorski

SP Chorki

2013

za zajęcie II miejsca: Natalia Prusińska, Grzegorz Królikowski

 

3

Turniej tenisa stołowego o Mistrzostwo Powiatu Łęczyckiego i Puchar Starosty

sportowy

SP Mazew

06 luty 2013

Za zajęcie III miejsca: Sebastian Augustowski

4

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Etap szkolny

SP Kadzidłowa

15.03.2013

 Ewelina Gąsowska, Marcelina Jabłońska, Damian Woźniak

5

Gminny Turniej BRD

Wiedzy o ruchu drogowym

SP Grabów

9 kwietnia 2013

III miejsce: Ewelina Gąsowska, Marcelina Jabłońska, Damian Woźniak

6

„Bezpiecznie na wsi – powiedz stop upadkom” - etap regionalny ogólnopolskiego konkursu plastycznego

plastyczny

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

23 kwiecień 2013

wyróżnienie: Natalia Sokołowska

 

7

„IV Bieg Katyński”

Sportowy

SP Wólka Czepowa

16.05.2013

 

I miejsce: Kaja Grzelak,

 

III miejsce: Malwina Malinowska,

III miejsce: Pabin Zuzanna

8

„Twórczość Marii Konopnickiej w słowach i obrazach”

Plastyczny

SP Stara Sobótka

2013

Wyróżnienie: Magdalena Walaszczak

9

„Jakie są moje korzenie?”

Kategoria wiersz

Parlamentarny zespół do spraw dzieci

1 czerwiec 2013

Ogólnopolski konkurs. Nagroda  – Grzegorz Królikowski

10

„Międzyszkolny konkurs wiedzy łowieckiej o Puchar Zarządu Koła Łowieckiego nr 2 Łowiec w Łodzi”

Wiedzy przyrodniczej

SP Stara Sobótka

15.05.2013

IV miejsce: Angelika Augustowska, Damian Woźniak, Zuzanna Pabin

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl