Zabawa choinkowa i Walentynki

W dniu 11 lutego już od samego rana nasza szkoła tętniła życiem. Wszakże to dzień długo oczekiwanej zabawy choinkowej połączony z szaleństwem walentynkowym. Gorączkowym przygotowaniom nie było końca. Obaw było mnóstwo. Czy aby na pewno zdążymy z dekoracją sali, miłosną pocztą i zrobieniem się na bóstwa???? Na szczęście wszystko się udało i w rytm muzyki serwowanej nam przez profesjonalnego dj-a pięknie prezentowaliśmy się na parkiecie, bacznie obserwowani przez rodziców i nauczycieli. Na jakże zmęczonych tancerzy czekał pyszny poczęstunek w klasach, przygotowany przez rodziców. Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o zbliżających się wielkimi krokami Walentynkach. W końcu zakochani są wśród nas.....tym bardziej, że ugodził ich swą strzałą sam Amor. Było więc bardzo romantycznie i słodko, a św. Walenty miał pełne ręce roboty rozdając miłosne przesyłki. Później nie pozostało więc już nic innego jak tylko oddać się tanecznemu szaleństwu w rytm karnawałowych przebojów i z niecierpliwością czekać na kolejną taką zabawę.
Głównym organizatorem zabawy choinkowej dla uczniów była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kadzidłowej.
Nad całością czuwał samorząd szkolny w składzie: Mateusz Bartniak, Dominik Malinowski, Małgorzata Wójkowska, Monika Miedzińska pod opieką p. Ilony Kukuły, p. Katarzyny Niedomagała i p. Pawła Pawłowskiego.